برگزاری نشست مرکز رشد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری با مرکز رشد واحد تهران جنوب

۲۲ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۸ کد : ۵۳۷۳ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۷۶
برگزاری نشست مرکز رشد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری با مرکز رشد واحد تهران جنوب

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد: با پیگیری مرکز رشد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری، نشست جمعی از مدیران حوزه پژوهش با مدیریت و کارشناسان مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار گردید.

مرکز رشد واحد تهران جنوب از جمله مجموعه­ های پیشرو در دانشگاه آزاد اسلامی محسوب شده و با توجه به انتخاب واحد و عنوان قطب انرژی و مواد، بیشتر فعالیت های آن معطوف به این حوزه­­ها گردیده است.

دکتر علیرضا پازکی مدیر مرکز رشد واحد ضمن بیان مطلب فوق به تفاهم های صورت گرفته و بهره برداری از تجارب و ظرفیت های موجود طرفین و زمینه های همکاری مشترک در برگزاری استارتاپ اشاره نمود.

وی افزود: همچنین با توجه به رویکرد تشکیل قطب های علمی در دانشگاه آزاد اسلامی و انتخاب واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری به عنوان قطب شبکه ­های ارتباطی و حمل و نقل، واحد تهران جنوب نسبت به معرفی اساتید، دانشجویان و افراد علاقمند به سرمایه گذاری در فعالیت های تجاری سازی این حوزه اقدام نماید.  

در خاتمه ضمن بازدید از مجموعه، به بحث وتبادل نظر با برخی واحد های فناور و شرکت های پیشرو این مجموعه در رابطه با تجربیات موفق شناسایی و عبور از گلوگاه ها از مرحله طراحی تا تولید پرداخته شد. 


نظر شما :